Ayaklarına bakın, çapkın mı anlayın!

.

.jpg

İngiliz araştırmacı Jane Sheehan ayakların kişilik hakkında önemli ipuçları taşıdığını söylüyor.


Partnerinizin ayaklarından karakteri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hatta sizi aldatıp aldatmadığını bile öğrenebilirsiniz.

Ayaklar erkekleri ele veriyor.

İşte ayak parmaklarına göre kişilik tahlili…

12595.jpg

Büyük başparmak

Zeki ve yaratıcılığın göstergesi. Başparmağı büyük olan kişiler konuları farklı değerlendirir ve sorunlara hemen çözüm üretir. Başparmağı kısa olanlar ise görev adamıdır, çalışkandır.


12596.jpg

İkinci parmak

Uzun olanlar lider, kısa olanlar ise uyumludur.12597.jpg

Orta parmak

Ayak parmaklarında uzun bir orta parmağa sahip olan erkekler kısa olanlara oranla daha enerjiktir. Her şeyin mükemmel olmasını isterler. Yaptıkları her işte başarılı olurlar. Üçüncü parmağı kısa olanlar ise hayatın güzelliklerine önem verir, sakin bir yaşamı seçer, koşturmayı sevmez.


12598.jpg

Dördüncü parmak

Dördüncü parmağı uzun olanlar aile ve ikili ilişkilerine çok önem verirler, iyi bir dinleyicidirler. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Bu parmağın kısa olması ise aile ve ilişkiden başka şeylere odaklanan bir kişiliğin göstergesidir.

12599.jpg

Son / küçük parmak

Eğer çok kısa ise, karşınızdaki erkek çocuksudur, sorumluluktan kaçar. Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperesttir, flört etmeyi sever. Oynatamayanlar ise rutin bir hayat yaşar ama sadık olurlar.

Ayak büyüklüğü: Küçük ayaklı erkekler büyük ayaklı erkeklere oranla aldatmaya daha yatkındır.


12601.jpg

Taban: Taban oyuğu az olan erkekler yalnız kalamaz. Düz tabanlar ise kararsızdır. Sık sık partner değiştirir.

12604.jpg

Yorum yapın