Avşar kızı açıklamaları ile şok etti!

Hülya Avşar, Sadettin Saran’la biten ilişkisi hakkında ilk kere konuştu: ‘Bu kere beni terk ettiler. ‘Hadi Yallah’ dedi. Bir şut, ne olduğunu kavrayamadım’

Hülya Avşar, Sadettin Saran’la geçen sene ekim ayında biten 4 senelik ilişkisinde terk edildiğini itiraf etti. Kenan Erçetingöz’ün “60 Dakika” programına misafir olan Avşar, Saran’la ilişkisiyle alakalı ilk kere açıklama yaptı.
İlişkilerinde hep terk eden tarafın kendisi olmadığını belirten Avşar, “Bu kere beni terk ettiler. Bir şut, kendime bir anda ne olduğunu kavramadım. Natürel ki karşılıklı yaşanan bir şeylerden dolayı etraf hazırlandı ama en son şutu yiyen ben oldum. Bu gidişatta terk edilen ben oldum. Hiç hakimiyet benim elimde değildi başka bir deyişle. ‘Hadi yallah’ dedi. Ben de yalladım. Reelinde problem bende değil. Karşı tarafın beni azıcık olduğum gibi kabul etmesi gerek.

Beni bu biçimde kabul edecek bireye gerçekten büyük mutluluk vereceğime inanıyorum. Zira ben de mutlu olacağım. Bir tek burda problem çıkıyor. Kolay bir Bayan değilim ama yapacak bir şey yok” dedi. Bu yarıyıl yeni bir ilişkiye gereksinim dinlemediğini söyleyen Avşar, “Ancak çocuğumun babasına olan hisleri bana yaşatacak biri olursa evlenirim, aksi halde evlenmeyi düşünmüyorum. İstersem birini seçer ve ilişki yaşarım ama buna şimdilik gereksinim sezmiyorum” diye konuştu.

KAYA İLE AİLE GİBİYİZ
Çilingiroğlu ile konutluluğunun bitmesine neden olan Feraye Tanyolaç’ın kendisinden rahatsız olduğu dedikodularıyla alakalı da konuşan Avşar, şöyle konuştu: “Kaya ve ailesi istediği zaman bize gelebilir. Şimdi aynı sitede oturuyoruz. Her ne kadar karşı taraf rahatsız oluyor mu, olmuyor mu öğrenemiyorum ama Zehra’nın pıt diye yan apartmana geçmesi çok güzel. Bana gelebilirler, geçen gün minik Kaya geldi. Onu yedim, tamamladım. Şayet çocuk varsa ortada benim mantaliteme göre o aile ayrılmış olmuyor. Tamamen ilişkinin vaziyetine bağlı. Ben hâlâ Kaya ile bizi bir aile olarak görüyorum. Natürel ki artık Kaya dostum. Çok düzgün bir insan olduğunu düşünüyorum. Kaya benim dostumsa eşi de dostum olabilir. Karşı tarafın beni kabul edip etmemesi benim umrumda değil. Artık bu saatten sonra huzursuzluk değil, huzur ehemmiyetli. Kaya ile şayet eşi bir mesele çıkarmazsa görüşürüm. Eşinin bir problem çıkarıp çıkarmadığını öğrenmiyorum ama sanmıyorum.”

FERARE’Yİ TEBRİK ETMEK GEREK

Avşar daha önceki eşi Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç ile beraber olmaya başladıktan sonra daha öncekisi gibi çapkınlık yapmadığı yorumu üzerine de laflarını şöyle sürdürdü: “Evet, benden sonra Kaya duruldu. Helal olsun, Feraye’yi tebrik ediyorum. Demek ki bende bir anormallik var. Bunu kabul etmek gerek. Türkiye’nin en hoş Bayanı olmak reelinde dezavantaj. Karşındaki insan hoş Bayana sahip çıkmak için kendi karakterinin çok dışına çıkıp acayip acayip tavırlar sergileyebiliyor. Bu Kaya için geçerli değil ama hoş bir insanla da ilişki bir yere kadar. Bir zaman sonra onun hoşluğunu görmemeye başlıyorsun. Ben konutta eşini bekleyen, onu karşılayan Bayan olamadım. Belki Kaya bunu buldu, öğrenemiyorum. Belki aralarında çok büyük aşk var, belki en çok hoşlandığı insan o oldu ama bir şey var. O her neyse, şu vaziyet iyi.” 

İŞTE O VİDEO

Yorum yapın