Aşkta tehlikeli sular

.

.jpg

Hayatta neyin, ne zaman olacağı belli değildir. Bir bakmışsınız tehlikeli bir suda yüzüyorsunuz! Yapmanız gereken boğulmadan önce karaya çıkabilmek… Bunlar herkesin başına gelebilir!

18036.jpg

Aldatmaya doğru emin adımlarla ilerleyenlerden misiniz?

‘Hiç kimse ortada bir şey yokken aldatmaz. Beni bu duruma o getirdi!’ mi diyorsunuz?

Yaşayacaklarınıza hazır olun!

Aldatmak ateş gibidir. Uzaktan gözünüzü alabilir. Oysa yakınlaştığınızda sizi yakabilir.

Ondan gerçekten vazgeçmek ve onu kaybetmek istiyor musunuz? Buna iyice emin olmalısınız.

Ne yazık ki iş işten geçti ve aldattınız mı? Ama çok pişman oldunuz ve onu kaybetmek istemiyor musunuz? Öyleyse itiraf etmeden önce düşünün! Belki siz rahatlayacaksınız ama ya o? Hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir! Bu durumda size önereceğimiz favori film: Sadakatsiz! Monotonlaşan bir evlilik, insana unuttuğu arzuları hatırlatan bir tesadüf ve alt üst olan yaşam… Bu filmde rol almak pek kolay değil.

18037.jpg

İş yerinde aşka karışanlardan mısınız?

İş yerinde, evinizde olduğunuz süreden daha fazla zaman geçiriyorsunuz ve bu durumda da aşık olacağınız kişi iş yerinde karşınıza çıkıyor değil mi?

Yaşayacaklarınıza hazır olun!
Sevgiliniz sizden üst düzeyde ise, müdürünüz ya da patronunuzsa, sizi istemedende olsa kayıracak ve belki de hatalarınıza göz yumup, size zam bile yapacak. Bu durum sakın hoşunuza gitmesin. Çünkü ayrıldığınızda size o iş yerini zindan edeceğini de unutmayın. Bu yüzden baştan beri objektif olması sizin için mükemmel bir avantaj olacaktır. Ya siz sevgilinizin üstüyseniz? Mesela o sizin, hastanız, öğrenciniz ya da yanınızda çalışan biri ise? Bu durum inanılmaz riskli, o kadar riskli ki kovulmanıza bile neden olabilir. ‘Hayır ben iş yerinde aşk yaşamak istiyorum!’ diyorsanız dikkatli olun. Bu durumda size önereceğimiz favori film: Jerry Maguire! İş yerinden aniden istifa edip platonik aşkının peşinden giden kadın.

18038.jpg

Arkadaşınızın aşkına mı aşıksınız?

‘Aşk engel tanımıyor, nerede, ne zaman ve kime aşık olacağımı ben seçemem’ mi diyorsunuz?

Yaşayacaklarınıza hazır olun! Arkadaşınızın platonik aşkına aşıksanız, belki bir şansınız vardır. Eğer arkadaşınız aşkından ölmüyorsa, size anlayış gösterecek ve siz belki mutluluğa erebileceksiniz. Aşık olduğunuz kişi eğer hala arkadaşınızın aşkı ise, arkadaşınıza ciddi ve unutulmaz bir dost kazığı atmak üzeresiniz! Sağlıklı düşünün. Sonu belli olmayan bir aşk mı istersiniz yoksa dostunuzu mu? Arkadaşınızın eski sevgilisine aşıksanız, bunu onunla konuşun. Evet, belki çok zor olacak ama belki de zamanla sizi anlayıp tekrar aranız eskisi gibi olabilecek.

Bu durumda size önerebileceğimiz favori film: Pearl Harbor! En yakın arkadaşanın savaşta öldüğünü sanması üzerine, onun sevgilisiyle aşk yaşayan adam, arkadaşı döndüğünde bakın ilişkiye neler olacak!

18039.jpg

Yorum yapın