Annabel Cole : \”Nerede sizin saygınlığınız?\”

45 yaşındaki 2 çocuk annesi Jennifer Lopez, 56 yaşındaki Madonna, 68 yaşındaki Cher ve 44 yaşındaki Mariah Carey, Rihanna ve Miley Cyrus gibi gençlerle yarışmak için kendilerine yakışmayan hareketler yapmaları nedeniyle Annabel Cole tarafından oldukça ağ

2855_7.jpg

45 yaşındaki 2 çocuk annesi Jennifer Lopez, 56 yaşındaki Madonna, 68 yaşındaki Cher ve 44 yaşındaki Mariah Carey, Rihanna ve Miley Cyrus gibi gençlerle yarışmak için kendilerine yakışmayan hareketler yapmaları nedeniyle Annabel Cole tarafından oldukça ağır bir dille eleştirildi.

Geçtiğimiz gece Amerikan Müzik Ödüllerinde sahneye çıkan ve erotik bir dans gösterisi yapan Jennifer Lopez’e gençlerin bile tiksintiyle tepki verdiğini söyleyen Cole, bu isimlerin yaşlarına uygun giyinmeleri ve dans etmeleri gerektiğini söylüyor.

Lopez çirkin bir şekilde dans ederken, Madonna sahne şovlarında transparan sütyenler giyerek vücudunu sergiliyor. 68 yaşındaki Cher ise son olarak Miley Cyrus stili göğüs uçlarını kalp şeklinde pullarla süsleyen bir kostüm giymiş ve eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Mariah Carey ise bu isimler arasında dekolte kıyafetleriyle ayrılıyor. Carey diğer şarkıcılardan farklı olarak kendi tarzının dışına çıkmasa da, fazla mini giydiği için eleştiriliyor.

2855_1.jpg

2855_2.jpg

2855_3.jpg

2855_4.jpg

2855_5.jpg

2855_6.jpg

Yorum yapın