Aldattığını gösteren 5 işaret

..

.jpg

Aldatıldığınız anlamak için böyle bir manzarayla karşılaşmaya ihtiyacınız yok. Duygusal zekası her anlamda daha gelişmiş olan kadınlar, aldatıldıklarını fark edebilir.

Nasıl mı?

16777.jpg

Seks hayatında düşüş grafiği

Sizi birkaç kez reddetmişse bu bir şeyi göstermez. Yorgunluk, hastalık, stres dikkate alınması gereken faktörlerdir. Fakat böyle bir durumda sevişmeseniz bile size sarılıyor ve yakın olmak istiyor, değil mi? Eğer bu soruya cevabınız ‘hayır’sa ters giden bir şeyler olabilir.

Sizden önce yatağa kaçıp uyuyor mu?

14829.jpg

Düşüşe geçen öpüşme katsayısı

Seksten bahsetmiyoruz. Öpüşmek her zaman daha duygusal ve daha yoğun bir sevgi göstergesi olmuştur. Doğru giden bir ilişkide çiftler birbirlerini öpmekten mutlu olurlar.

Sizden kaçan bir erkek önce öpüşmekten kaçar.

Evden çıkarken veya eve geldiğinde sizi öpüyor mu?

11117.jpg

Cep telefonu kullanma oranı

Sizi aldatıyorsa iletişim kanallarını mümkün olduğunda dışarıya açık, size kapalı tutacaktır. Aldatılma iddiasıyla boşanma başvurusunda bulunan çiftlerin en önemli delilleri arasında cep telefonu yazışmaları var.

‘Bir arkadaş’ çok sık mı aramaya başladı?

10881.jpg

Kavga sebepleri esneme miktarı

Herhangi bir koşulda sevmediğiniz insanları hatırlayın. Size söyledikleri her şey gerilmenize sebep olur, değil mi? Sizi aldatan bir sevgili ya da eşte de aynı durumu gözlemleyebilirsiniz. ‘Alternatif’ rahatlığıyla sizi kırmama telaşı olmayacak, en ufak sebepten kavga çıkaracaktır.

Bazı erkeklerde bu durumun tam tersi de söz konusu… Vicdan azabıyla gösterişli hediyeler alabilir, sevgi dolu sözler söyleyebilir. Bu yepyeni bir durumsa sebebi konusunda dikkatli olmalısınız.

Yaptığınız yemekleri beğeniyor, gününüzün nasıl geçtiğini soruyor mu?

9620.jpg

Çocuğunuzla iletişim faktörü

Evliyseniz ve bir çocuğunuz varsa iki farklı durumla karşılaşabilirsiniz.

Aldatan erkeklerin bazıları çocuklarını ekstra ilgi göstermeye başlarken, bazıları evle ilgilenmeyi tamamen bırakabiliyor. Bu durumda ikiniz arasında nasıl bir köptü olduğuna dikkat etmelisiniz. Sizi kötülüyor mu, ya da çocuğunuzla olan bağınızı koparmaya çalışıyor mu? Tam tersi açıdan bakalım: Derslerinin nasıl gittiğini merak etmiyor mu, kurslara kaydolmasından şikayet mi ediyor?

Bu durumda bir evlilik danışmanından destek almanızda da yarar var.

5043.jpg

Yorum yapın