Ahu Tuğba ve kızı yayında çıldırdı

Evvelki gece kızı Anjelik daha önceki erkek dostu ve ailesi tarafından darp edilen Ahu Tuğba bu sabah kızıyla beraber “Sabahın Seda’sı” programına katıldı.

Programda Ahu Anjelik Alojtonj, neden ve nasıl hücuma uğradığını ayrıntılarıyla anlattı. Canlı yayına görgü şahidi olduğunu söyleyen Arzu Hanım da bağlandı. Vakaları bir de Arzu Hanım anlatmaya başlayınca Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik asaplarına egemen olamadı ve

“Sen beni tanımadan konuşuyorsun. Benim iffetim söz mevzusu. Alın bu Bayanı yayından. Sen de kimsin? Sen sana söylenini anlatıyorsun. Benden sana öneri maşa olma, kendin ol. Benim iffetime kimse söz söyleyemez” diye tepki gösterdi.

Ahu Tuğba da yaşananlar karşısında asaplarına egemen olamayıp şunları söyledi:

“Benim kızımı kimse vuramaz. Babası dahil vuramaz, vurdurmam. Ben kızımı gözümden kaçındıkça kızımın gözünü çıkaracaklardı. Keşke izole bir hayat yaşatmasaydım kızıma. Kapının önüne salsaydım da kurt olsaydı. Bu işin altından başka şeyler çıkacak. Biz bunların filmlerini çektik, şimdi başımıza geliyor. Biz tırnaklarımızla geldik buraya. Narkotiğin içinden çıkmadan filmler çektik. Hüseyin Çapkın’a yediğim ekmek gibi güveniyorum. Allah rızası için, Hüseyin Çapkın’dan başkası bu işi çözemez. Kimse benimle oynamasın. Benim çocuğum şeye düşse ona sürükler çıkartırım zira o benim çocuğumdur.”

İŞTE O VİDEO


Yorum yapın