Adriana Lima’nın fitness programı

..

.jpg

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Adriana Lima, tüm dünyanın merakla beklediği ve özellikle yılbaşı klasiği olan Victoria’s Secret defilelerinden önce nasıl forma girdiğini kadınlarla paylaştı. Verdiği röportajda samimiyetle itiraflarda bulunan Brezilyalı güzel işinin zorluklarından da bahsediyor.

14602.jpg

Lima, kilo verme konusunda genlerin de ne kadar önemli olduğunu ifade ediyor. O bu konuda şanslı olanlardan! Bir çocuğun ardından hızla formuna dönmesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyor.

Defilelerden 9 gün öncesinin çok önemli olduğunu ifade eden melek, katı gıda almayı kestiğini söylüyor. Bunun yerine yüksek protein değerli yumurta tozlarından yapılan karışımlar tüketiyor. Her gün 5 litre su içiyor.

14606.jpg

“Bu dönemde çok yoğun bir fitness programı da uyguluyorum. Sıkılmadığımı söyleyemem ama işimin zorluklarının farkındayım. Ağırlık kaldırıyorum, boks yapıyorum, ip atlıyorum.”

Bu yoğun çalışmanın harika sonuçlar doğurduğu çok açık değil mi?

14610.jpg

Defilelerden 12 saat önce bir şeyler içmeyi de kesiyor. Bunun en azından 4 kilo görünümünde fark ettirdiğini belirtiyor.

14611.jpg

O işine aşık! Bir melek olma hayal kavuştuğunu söylerken, “Bir gün kızımla oturacağım ve ona bu günlerden bahsedeceğim”, diyerek bu efsanevi güzelliğini podyumlardan çekeceği zamanın da sinyallerini veriyor.

14613.jpg

Yorum yapın