Adnan Şenses kızını reddetti

Şenses ’in, istemediği bir evlilik yapan kızı Hevesim ’u evinden çıkarttığı, altındaki otomobilini aldığı ve evlatlıktan yalanladığı ortaya çıktı.

Ünlü sanatçı bu iddialara cevap verdi. Kızı Hevesim Şenses ’in elektrik sayaçlarına tasarruf yaptıran makinelerin pazarlamasıyla uğraşan Bülent Beğeni ’la evlenmesine karşı çıktığını kabul eden Şenses, “Fakat kızımla görüşüyorum. Daha dün kızıma 30 kilo peynir gönderdim” dedi.

Şenses bu mevzuda şöyle konuştu: “Kızım 1,5 se ne ol du ev le ne li. Özel sağlık sigortasına kadar ödeniyor. Oğlanı gördüm, olmaz dedim. Sonra da benden saklı evlendiler. Ne yapacağım? Saraylarda yaşatıp, arabalar mı sürükleyeceğim altına. Bir delikanlı evlenmeye karar verdiyse çalışacak. Kocası baksın. Yarın öbürgün zati koparlar.”

ANNEME HÂLÂ AŞIK

Adnan Şenses’in kızı Hevesim Senses yaşanılanlar hakkında özel açıklamalar yaptı. Babasının kendisine çok düşkün olduğunu belirten Hevesim Şenses şunları söyledi: “Her ailede küçük tefek ihtilaflar olur. Biz dost gibiyiz. Bülent’i tanımadan evvel her baba gibi o da karşı çıktı. Babam anneme hâlâ aşık. Annem evlendi diye ona taktı.”
Eşi Bülent’in çok iyi bir insan olduğunu anlatan Şenses laflarını şöyle sürdürdü: “Babam da bir sürü evlilikler yaptı. Ben de kabul edememiştim. Bunlar bayağı şeyler. Zamana lüzum var.”

Okan IŞIK/ Şebnem ÖZCAN- BUGÜN

Yorum yapın