Adım adım doğal güzellik

.

.jpg

Etrafınızdakiler tarafından ‘makyaj küpü’ olarak anımsanıyorsanız bir sorun var demektir. Kusurlarınızı makyajın arkasına gizlemeyin. Onlarla barışmayı öğrenmediğiniz sürece, çözüm bulmak yerine, daha fazla sorun haline gelmesine neden olursunuz.

Kendine güvenen kadın doğal görünmekten hoşlanan, makyajsız şekilde dışarı çıkabilen ve en önemlisi kusurlarıyla barışık olandır.

Erkekler de her zaman doğal güzelliğe sahip olan kadınları daha çekici bulur. Makyaj güzeli olmayın!

1702.jpg

Sağlıklı beslen

Hasta olduğunuzda kendinizi yorgun hissediyor, yüzünüz de solgun görünüyor. Doğal güzelliğin şartını yerine getirmek için sağlığınıza özen gösterin ve zinde kalın. Dengeli beslenmek, dans etmek, doğanın sunduğu mucizevi bitkilerden yapılmış çaylar içmek size iyi gelecek.

Hareketli olun, doğal şeyler tüketin. Beslenme şeklinizin yüzünüze yansıyacağından emin olun! Mesela artık fazla yağlı besinler tükettiğiniz zaman sivilcelerinizin artmış olduğunu biliyorsunuz.

15098.jpg

Bembeyaz gülüşler

Yüzünüzde hiçbir kusur olmasa bile güldüğünüz zaman sarı sarı görünen dişleriniz bir kusurdur. Çünkü güzellik bütün olmalıdır.

Diş fırçalamak görüntümüzü doğrudan etkiliyor. Sarı dişli bir kadın güzel görünebilir mi? Günde üç kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın.

11206.jpg

Tertemiz bir cilt

Yazın güneşlenme sonrası soyulmalar, makyaj çıkarmadan uyumak cildiniz için düşmandır. Gözenekler açılır ve zararlı maddeler cildinize yerleşir.

Burun üzerine birikmiş siyah noktalar, yazdan kalmış ölü deriler; cildinizi soluk ve bakımsız gösterir. Doğal güzelliğe sahip olmak için cildinizin temizliğine özen gösterin. Düzenli olarak, cilt türünüze uygun ürünlerle sabah ve akşam temizleyin.

2823.jpg

Özgüvenli kadınlar

Kendinize ne kadar güveniyorsunuz? Makyajsız dışarı çıkabilir misiniz? Rahat ve salaş kıyafetlerle dolaşabilir misiniz? Makyajın esiri olmayın! Cildinizin de ara vermeye ihtiyacı var. Onun da rahat bir nefes almasına müsade edin.

Kendine güvenen kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunuyor. Siz kendinize inandığınızda duruşunuz, bakışınız olumlu anlamda değişir. Kendinize güvenin, siz her halinizle güzelsiniz!

15460.jpg

Yorum yapın