2012’de sahip olmanız gereken en stil 6’lı

.jpg

Stella dergisi 2012 trendlerini inceleyerek mutlaka sahip olmanız gereken en stil sahibi parçaları belirledi. Biz de onlardan en sevdiklerimizi sizler için seçtik.

Hem kış, hem de bahar sezonunda modası geçmeyecek bu aksesuar ve kıyafetlerden ilham alın. Bu tasarımları pek çok markanın taklit ettiğini unutmayın!

18775.jpg

Pringle’s’ın son koleksiyonundan olan bu elbise tüm trendleri tek seferde özetleyen harika bir örnek! Asimetrik kesimler ve sprey desenleri tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor. Patel tonlardan ve doğa renklerinden vazgeçmeden koca bir seneyi şıklıkla geçirebilirsiniz.

18776.jpg

Geçtiğimiz günlerde size Dior’un yeni makyaj koleksiyonunu tanıtmıştık.

Tüm makyaj devleri bahar sezonuna hazır olsa da Dior’un ‘Garden Party’ koleksiyonu bizi diğerlerindne daha fazla heyecanlandırdı. Bu göz farı bu sene mutlaka alıp kullanmanız gerekenler arasında yer alıyor. Ayrıca koleksiyondaki fıstık yeşili ve lila ojeler bu farlarla kombinlenmesi için düşünülmüş.

18777.jpg

Tusting deri çanta işinde daima en iyilerden biri oldu. Bu koyu yeşil çanta hem iş, hem de sokak modası için mükemmel! Deri koleksiyonunuza göz atıp böyle bir parça olup olmadığına bakın. Yoksa doğru alışverişe!

Dikkat etmeniz gereken retro ayrıntılar ve çarpıcı renkler…

18778.jpg

Made by Niki’den bayıldığımız bir sütyen tasarımı geldi!

Askılarıın rahatlığı ve kesiminin herkeste seksi duran şekli ile iç çamaşırı anlayışını değiştirecek gibi görünüyor. Artık askılarıyla bir bütün olarak kullanacağınız ‘aksesuardan daha fazla’ öne çıkan sütyenler moda!

18779.jpg

Ev dekorasyonuna hevesliyseniz dikkat!

Ödüllü tekstil tasarımcısı Emily Bucknell’in elinden çıkan bu yastık kılıfı sade bir koltuğu canlandırabilir. Doğa desenleri sadece kıyafetlerde değil, her yerde moda! Tribal kuş desenlerini siz de evinizde deneyin.

Bir ipucu: Yapıştırma duvar kağıtlarıyla da farklı bir dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz.

18780.jpg

Bunlar birer broş ve çılgın tasarımların markası House of Ismay’e ait.

Broşlar 2011 yazından beri öne çıkan aksesuarlar arasında yer alıyor. Şimdi sıra harf modellerinde… Baş harfinizi yakanızda, çantanızda, pantolon cebinizde taşıyın; stilin adı siz olun!

18781.jpg

Yorum yapın