2012’de belimize neler dolanacak?

.jpg

Podyumlardan gelen yeni misafirlerimiz kemerler oldu. 2012’de akımlarda belirgin bir değişiklik olmasa da çeşitler artıyor. Her vücut tipi için bir kemer modeli bulmak artık mümkün!

17857.jpg

Kırmızı kemerler

Retro akımın devam ettiğini her fırsatta hatırlatıyoruz. Bu hatırlatmaların en güzellerinden biri de kırmızı kemerler oldu. Artık spor markalarda bile karşımıza çıkan kırmızı kemerleri pantolonlarınızla tokalı modelleriyle kullanabilir, ya da siyah mini elbisenize renk katmak için farklı bağlama yöntemleriyle deneyebilirsiniz. Farklı ve birbirinden şık kemer düğümlerini ‘Bir kemerle dört ayrı stil’ başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz!

17858.jpg

Metalik renkler

Metal her yerde! Kemerlerin en güzel yanı şeker mi şeker renkleri! Tüm kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz gibi aynı anda birkaç farklı rengi bir arada kullanarak sıradışı bir tarz yakalayabilirsiniz.

17859.jpg

Örgü kemerler

Klasik ve şık! İster ince, ister kalın modellerde görebileceğiniz bu kemerlerden her renkte edinin, bir gün mutlaka işinize yarayacak!

Sezonun kadife ve süet trendini de hatırlatalım.

Zincirli modellerin de öne çıktığı örgü kemerler çıtçıtlı modellerde farklı kullanım imkanları da veriyor.

17860.jpg

Bel çantaları

Geçen sezon karşımıza yenilenerek gelen bel çantaları artık kemerlerle işbirliği yapıyor! Pratik bir kullanımı var ve çok şıklar! Püsküller, peluşlar, kürkler, ince modeller, neon renkler bel çantası stilindeki bu kemerlere çok yakışıyor.

17861.jpg

Korse kemer

İddialı, seksi ve çok rahat! Karnınızı kamufle etmenin daha şık bir yolunu biliyor musunuz? Korse kemerler özellikle gece şıklığını için mükemmel seçim! Parlak bir modeli neden yılbaşı partiniz için denemiyorsunuz?

17862.jpg

Kuşak kemerler

İşte sezonun en şık kemer modeli! Biz özellikle kırmızı modelleri tavsiye ediyoruz. Yüksek bel pantolon modası da devam ederken sıradan jeanlerinizi bu kemerlerle deneyin, Broşlar takarak tarzınızı konuşturabilir, renk seçenekleriyle istediğiniz kombinasyonu yaratabilirsiniz.

17863.jpg

Yorum yapın