2012’de bacaklardaki en seksi 5’li

.jpg

2011 kış sezonunun sonlarına doğru trendlere katılan en seksi 5’liyi seçtik. Seksi bacak açılımı 2012’de de devam ediyor.

17261.jpg

Arkadan desenli çoraplar

Hem yaratıcı, hem de çok seksi tasarımlardan mutlaka bir tane alın! Kurdele deseninin podyumlarda sıkça kullanıldığını da hatırlatalım!

17262.jpg

Dizüstü çoraplar

Lolita kız imajı yeniden canlandı! Retro akımın da etkisiyle pek çok marka dizüstü çorap üretmeye başladı. Kısa ve kalın bacaklarınız varsa tavsiye etmiyoruz.

17263.jpg

Yün çoraplar

Eskiden ‘yünün neresi seksi’ diye sormanızı anlayabilirdik, ama bu çoraplar eski anlayışı tamamen değiştiriyor. Farklı desenlerdeki bu çoraplar tayt formunda da çok şık! kış aylarını ‘ısıtmak’ isteyenlere duyurulur!

17264.jpg

Uzun çorap

Jartiyer akımına alternatif olarak sunulan bu çoraplar basenlere kadar çıkıyor. Hem çok rahat kullanılabiliyor, hem de herkeste mükemmel bir görüntü yaratıyor. Yılbaşı partilerinizde mini şort giymeyi düşünüyorsanız hemen bir tane alın!

17265.jpg

Kadife taytlar

Kadife şaşırtıcı bir şekilde moda dünyasına geri döndü. Trendlerin en güzeli tayt da artık kadifeye sarındı. Gece şıklığı için pırıltılı bir bluzla kombinleyin.

17266.jpg

Yorum yapın