2012 Yaz – En iyi 8 etek trendi

.jpg

Yaz geldi, gardıroplar şenlendi! Sıkıcı kalın pantolonlar uzaklara gidiyor ve neşeli eteklere yerlerini bıraktılar. 2012 yazı trendleri modasever şık kadınlar için çok şanslı geçiyor; çünkü çeşitler, kesimler, renkler bu sezon gerçekten harika!

Bakalım en iyiler listesinde neler var…

27911.jpg

Salaş etekler

Bol cepli, bol katlı, bol konforlu! Özellikle beyaz bu sezon beklenmedik şekilde en iyiler arasına girmişken böyle bir eteğiniz mutlaka olsun.

Pasajlarda bile böyle bir modeli bulabilirsiniz.

27912.jpg

Asimetrik etekler

Zara, Mango gibi markaların tamamı asimetrik etekler konusunda yarışıyor. Bu kesimler birkaç sezon daha yerini kimseye bırakmayacak.

27913.jpg

Yüksek bel retro etekler

Annenizin eski valizlerini ve sandıklarını karıştırmanın tam zamanı! Yüksek bel etekler hem mini, hem midi, hem de maksi boylarda çok şık görünüyor. Açık göbek modası da başlamışken böyle bir modeli deneyebilirsiniz. Floral, otantik, barok ve etnik desenlerle çizgili kumaşlar özellikle trendler arasında bulunuyor.

27914.jpg

Mini etekler

İşte gece şıklığına kestirme bir yol daha! Metalik ışıltılı, dantelli ve tüllü modeller bu sezon mutlaka gardırobunuzda olmalı. Böyle bir modeli vücut tipinize göre kemerlerle de süsleyebilirsiniz.

27915.jpg

Kabarık etekler

Fırfır trendinin dokunduğu en güzel yer etekler oldu. Neşeli etek uçları abajur ve balon etek furyasının da devam etmesinin de en büyük nedeni. Eteğin enerjik yapısına uyması için canlı renkleri tercih edin.

27916.jpg

Jean etekler

Şambre kumaşlar jeanin yazlık hali… Önden düğmeli modeller sade üst parçalarla birlikte harika bir elbise yaratmanıza yardımcı oluyor.

27918.jpg

Kalem etekler

Vücudunuzu saran kalem bir eteği giymeniz için trendleri beklemenize gerek yok, o her zaman bir kadını en şık gösteren kıyafetlerden olacak. Bu sezon onlara retro sevenler için bir de nazik askılar eklendi. Evdeki kalem eteğinize pantolon askısı bile takablirsiniz.

27917.jpg

Pilili etekler

İşte eteklerin kraliçesi! Her yerde, her markada pilili etekler var. Her boya çok yakışan bu modeller için özellikle pastel renkli bir tanesini tavsiye ediyoruz.

27922.jpg

Yorum yapın