2012 Yaz – En iyi 5 gelinlik trendi

.jpg

Evlenmek için en güzel zaman yaz mevsimi, değil mi? Şık bir elbise giymek için de öyle… ikisi bir araya gelince mükemmel gelinlik modellerinin sezonu açtığını söyleyebiliriz.

2012’nin başından beri gelinliklere yepyeni özellikler eklendi. Artık geleneksek kabarık, beyaz kumaşların yerini sıradışı trendler alıyor. Gelecek sezonda da etkisi devam edecek en güzel 5 modeli seçtik.

Bir ömür boyu mutluluk ve güzellik dileriz!

28142.jpg

Miniler

Hayır, bu bir nikah elbisesi değil!

Yeni nesil gelinler artık mini etekleri de rahatlıkla giyebilecek.

28143.jpg

Üstelik geri dönen romantik akım dantellerin eşliğinde… Sadece uzun bir dantel eldivenle bile sade gelinliğinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.

Yaratıcı olun!

28144.jpg

Elbise kesimleri

Kabarık gelinleri hala görmek mümkün, fakat onun yerine elbise kesimli modeller var. Helen modeli, ince kemerlerle süslenen gelinlikler vücut şeklinizi kamufle etmenin ötesinde mükemmelleştiriyor.

28145.jpg

Uzun eteklerde en çok balık kesim kullanılıyor. Güzel bir sırt dekoltesi, belinizi saran bir kesim ve yere doğru inerek genişleyen bir etek… Siz hayalinizdekinden de güzel olacaksınız!

28146.jpg

Renkler

2011’in sonlarında renkli kuşak akımı başladı. Artık gelinler de renkli…

Özellikle ombre modeller yere sürünen eteğinizin kirini göstermediğinden rahat hareket etme imkanı veriyor. Bir kır düğünü için mükemmel seçim!

28147.jpg

Biz romantik bir toz pembe seçtik. Siz de en sevdiğiniz rengi bu sezon en sevdiğiniz adamın kolundayken tercih edebilirsiniz.

28148.jpg

Renkli gelinlik akımının en iddialı rengiyse siyah… Biraz cesaret gerektirse de doğru tema ve makyajla çok çarpıcı görünebilirsiniz.

28149.jpg

Etek kesimleri

Şimdi gelinliklerde de yırtmaçlar var. İstediğiniz kadar seksi olabilmek için sınırsız kredinizin olduğu bu gecede yırtmaçların tadını çıkarın.

28150.jpg

Asimetrik kesimleri de unutmamak gerek!

Bu sezon günlük elbiselerde olduğu gibi gelinliğiniz için de asimetrik bir modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

28151.jpg

Göğüs ayrıntıları

Işıltılı askılar bir gelinliğin en klasik, fakat en şık ayrıntılarından… Yunan tanrıçaları gibi görünmek için böyle bir askı kesimini deneyin. Hareket ederken büstiyerin kayıp düşmesini engellemenin daha harika bir yolu yok!

28152.jpg

Dar omuzlu gelinler için gösterişli göğüs ve omuz ayrıntıları da bu yazın armağanlarından… Bu bölüm için dantel ve tül de kullanabilirsiniz. Küçük göğüsleriniz varsa fırfırları tercih edebilirsiniz.

Peki bir gelin duvaksız olur mu?

28153.jpg

Yorum yapın