2011’in en seksi olayları

.jpg

Artık 2011’in son dedikodularını yapıyoruz! ‘Özet’ini geçtiğimiz koca bir seneden kalan seksi anılara da bir göz atalım mı?

18136.jpg

Ryan Gosling

Amerika’nın sevgilisi süper yakışıklı Ryan, New York’ta ölümüne kavga eden bir ikiliyi ayırmıştı. Olayın cep telefonuna kaydedilen görüntüleri basına düşünce Ryan gerçek bir kahramana dönüşüverdi. Kadınlar onu artık daha çok seviyor.

18137.jpg

Christina Hendricks

‘I Don’t Know How She Does It’ adlı filmin galasında Christina mega dekoltesiyle herkesi büyülemişti. Gerçekten böyle bir dekolteyi ‘nasıl yaptığını bilemiyoruz!’

18138.jpg

Nicki Minaj

Çılgın Nicki Ağustos ayındaki konserinde Drake’e muhteşem bir kucak dansı yapmıştı. Konseri gölgede bırakan bu şov uzun süre konuşuldu.

18139.jpg

Pippa Middleton

Bu manzara Türkiye’de de çok sevilmişti! Kraliyet ailesi düğününe bu kare damgasını vurcu. Kate’in gelinliği tutan Pippa’nın arkadan görünüşü yeni bir kalça estetiği fenomeni başlattı.

18140.jpg

Justin Bieber

Onu kimse sevmiyor gibi görünse de güzeller güzeli Selena Gomez ona aşıktı. Artık 18’ine giren Justin Los Angeles’taki Staples Center’ı sadece bir buluşma için kapatmıştı.

18141.jpg

Keira Knightley

Mükemmel elbisesiyle Keira, Viggo Mortensen ve Michael Fassbender arasında poz vermeye çalışırken beylerin aklı dekoltede! Kameradan çapraz ateşle dekolteyi görmeye uğraşırken yakalandılar.

18142.jpg

Bradley Cooper

Bir seksi erkekten daha iyisi iki seksi erkektir! People dergisi tarafından yaşayan en seksi erkek seçilen Bradley, Ryan Gosling’in kendisinden daha seksi olduğunu söyleyerek kadınları tavlamıştı. İkisinin de çok yakışıklı olduğu inkar edilemez.

18143.jpg

Yorum yapın